pátek 29. května 2015

Lámete si marně hlavu, jaký dárek koupit Vaší pětileté neteři?S dárkem pro děti si již nemusíte lámat hlavu!


Patříte k těm, kteří si marně lámou hlavu, jaký dárek koupit Vaší pětileté neteři? Pokud má pokojíček plný hraček, pak se Vám ani nedivíme. Nadchnout, potěšit malé dítě na jeho narozeniny hračkou, kterou ještě nemá, se pro nás dospělé někdy stává noční můrou. 

Vaše dilema, čím dítě předškolního nebo raného školního věku obdarovat, by mohla vyřešit Piňata. Je to možná jediný druh dárku, u kterého Vám nebude líto, když ho obdarované dítě chvíli po obdržení rozbije. Právě to je totiž jeho úkolem. Piňatu zavěsíte na strom na zahradě a dítě pak se zavázanýma očima (o to je legrace větší) buší pořádně do Piňaty, dokud se z ní nevysypou sladkosti nebo jiný dárek. Radost z darované Piňaty pak ještě umocní, pokud jsou na party i další děti, které se v rozbíjení mohou střídat. Každý dá pár ran a oslavenkyně nebo malý oslavenec se pak raduje z veselé party o jaké se mu ani nesnilo. Piňata může mít různou podobu. Máte doma blázna do Angry Birds, Hello Kitty nebo Star Wars? Žádný problém, rány může schytat stejně tak malý kulatý pták jako třeba R2D2.


Jak originálně požádat o ruku?


 

Piňaty však nejsou určeny jen dětem. Stejně tak může Vaše milá rozlomit piňatové srdce (a najít v něm třeba snubní prsten) nebo objevit v trávě po rozbití Piňaty ve tvaru znaku BMW klíčky od nového auta. Z naší dílny už vyšla také Piňatová loď, která v sobě ukrývala poukaz na cestu do Karibiku. Piňaty vyrobíme podle zaslaného obrázku, ale i dle Vašeho jednoduchého popisu. S našimi Piňatami uděláte „radost na druhou“!


Žádné komentáře:

Okomentovat